ZABORAVILI STE VAŠE PRISTUPNE PODATKE?

KONTAKTI

Dežurni telefon 0 – 24 h: +385 98 297 296 samo za HITNE slučajeve
(izvan radnog vremena, vikendom i praznikom)

POSLOVNICA ČAKOVEC

Prodaja vozila i viličara:

Borivoj Muškinja

voditelj prodaje vozila i viličara

Tel: + 385 40 384 140
Fax: +385 40 386 061
Mob: +385 98 1336 409
E-mail: bmuskinja@autokuca.hr

Marko Jelenić

Tel: +385 40 384 799
Mob: +385 99 433 7700
E-mail: mjelenic@autokuca.hr

Renata Resman

Tel: +385 40 384 799
Mob: +385 98 297 295
E-mail: rresman@autokuca.hr

Dario Cmrečnjak

Tel: +385 40 384 799
Mob: +385 99 416 8447
E-mail: dcmrecnjak@autokuca.hr

Postprodaja:

Marijan Bogdan

voditelj postprodaje

Tel: +385 40 384 797
Mob: +385 99 2460 394
E-mail: mbogdan@autokuca.hr

Prodaja rezervnih dijelova:

+385 40 384 140

+385 40 386 061

Igor Žerjav

referent prodaje rezervnih dijelova

Mob: +385 98 297 293
E-mail: izerjav@autokuca.hr

David Reich

referent prodaje rezervnih dijelova

Mob: +385 98 316 318
E-mail: dreich@autokuca.hr

David Košak

Mob: +385 95 222 2347
E-mail: dkosak@autokuca.hr

Servis vozila i viličara:

Siniša Nemec

Tel: +385 40 384 797
Mob: +385 98 437 121
E-mail: snemec@autokuca.hr

Nenad Malašić

Tel: +385 40 384 797
Mob: +385 95 222 2321
E-mail: nmalasic@autokuca.hr

Računovodstvo:

Damir Vodopija

voditelj financija

Tel: + 385 40 384 140
Fax: + 385 40 386 061
E-mail: dvodopija@autokuca.hr

Dijana Toplek

Tel: + 385 40 384 140
Fax: + 385 40 386 061
E-mail: dtoplek@autokuca.hr

Direktor:

Alen Gašparić

Tel: +385 40 384 146
E-mail: agasparic@autokuca.hr

POSLOVNICA VELIKA GORICA

Prodaja vozila i viličara:

Neven Kuga

prodaja

Tel: + 385 01 8000 555
Mob: +385 99 733 5124
E-mail: nkuga@autokuca.hr

Postprodaja i rezervni dijelovi:

Matija Banić

postprodaja

Tel: +385 1 8000 555
Mob: +385 95 3836 468
E-mail: mbanic@autokuca.hr

Servis vozila i viličara:

Tomislav Galetić

koordinator servisa

Tel: +385 1 8000 555
Mob: +385 91 6107 403
E-mail: tgaletic@autokuca.hr

NA VRH